Onze medewerkers in alfabetische volgorde

B.J.A. Berendsen (Bart)

B.J.A. Berendsen (Bart)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 97

b.berendsen@ig-emmen.nl

D. Bolderman (Daphne)

D. Bolderman (Daphne)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 84

d.bolderman@ig-emmen.nl

ing. T.J. Dam (Ties Jan)

ing. T.J. Dam (Ties Jan)

Technisch directeur - Adviseur - Constructeur

0591 – 68 77 70

tj.dam@ig-emmen.nl

C. van Drunen (Corné)

C. van Drunen (Corné)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 79

c.vandrunen@ig-emmen.nl

R. Gerdes (Robin)

R. Gerdes (Robin)

Constructeur - Tekenaar

0591 – 68 77 93

r.gerdes@ig-emmen.nl

ing. J. Gerrits (Johan)

ing. J. Gerrits (Johan)

Systeembeheerder - Ontwikkelaar/BIM/3D/CAM

0591 – 68 77 75

j.gerrits@ig-emmen.nl

ing. A.G.B. Hoogeveen (Sander)

ing. A.G.B. Hoogeveen (Sander)

Constructeur

0591 – 68 77 74

s.hoogeveen@ig-emmen.nl

J.H. Hüsers (Herman)

J.H. Hüsers (Herman)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 80

h.husers@ig-emmen.nl

ing. R. Jagerman (Rob)

ing. R. Jagerman (Rob)

Constructeur

0591 – 68 77 82

r.jagerman@ig-emmen.nl

ing. W.A.C. Johannes (Wim)

ing. W.A.C. Johannes (Wim)

Constructeur

0591 – 68 77 81

w.johannes@ig-emmen.nl

ir. M. Kaspers (Mark)

ir. M. Kaspers (Mark)

Senior Adviseur - Constructeur

0591 – 68 77 92

m.kaspers@ig-emmen.nl

ing. E. Katerbarg (Diana)

ing. E. Katerbarg (Diana)

Constructeur - Tekenaar

0591 – 68 77 94

d.katerbarg@ig-emmen.nl

ing. P. Kleine (Peter)

ing. P. Kleine (Peter)

Algemeen directeur

06 – 465 428 71

p.kleine@ig-emmen.nl

R.J.C. Maas (Richard)

R.J.C. Maas (Richard)

Tekenaar - Constructeur

0591 – 68 77 71

r.maas@ig-emmen.nl

H. Meerveld (Henk)

H. Meerveld (Henk)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 95

h.meerveld@ig-emmen.nl

J. Mellema (Jaap)

J. Mellema (Jaap)

Administratie

0591 – 68 77 91

j.mellema@ig-emmen.nl

J. de Roo (Jan)

J. de Roo (Jan)

Tekenaar

0591 – 68 77 85

j.deroo@ig-emmen.nl

J.J. Schepers (Jos)

J.J. Schepers (Jos)

Tekenaar BIM - Modelleur

0591 – 68 77 87

j.schepers@ig-emmen.nl

ing. G.M.O. Schuiling (Germen)

ing. G.M.O. Schuiling (Germen)

Adviseur - Constructeur

0591 – 68 77 72

gmo.schuiling@ig-emmen.nl

M.H. Schuur (Michel)

M.H. Schuur (Michel)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 86

m.schuur@ig-emmen.nl

H.J. Thiele (Henk-Jan)

H.J. Thiele (Henk-Jan)

Tekenaar

0591 – 68 77 73

hj.thiele@ig-emmen.nl

F. Venema (Frank)

F. Venema (Frank)

Tekenaar - BIM Modelleur

0591 – 68 77 76

f.venema@ig-emmen.nl